Publiczna Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Mokrzyskach

  • Anna
  • aktualności - blog

Nowy sprzęt nagłaśniający

Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy wartości około 8,5 tysiąca złotych przekazał burmistrz Brzeska Tomasz Latocha podczas spotkania, które odbyło się w plebanii przy parafii
w Mokrzyskach. Formalnie zestaw wzbogacił stan wyposażenia naszej szkoły, jednak zgodnie z podjętymi wspólnie ustaleniami służyć ma wszystkim grupom, organizacjom
i stowarzyszeniom działającym na terenie sołectwa. W spotkaniu uczestniczyli sołtys Kamil Trąba, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ksiądz Stanisław Tokarski oraz dyrektor szkoły Marek Kossoń.

Ten zakup znacząco wpłynie na jakość wszelkiego rodzaju wydarzeń organizowanych nie tylko w szkole, ale na terenie całego sołectwa, a pierwszą uroczystością z jego wykorzystaniem będzie zakończenie roku szkolnego.

Serdeczne podziękowania dla sołtysa Kamila Trąby za pomysł i jego realizację oraz dla Pana Burmistrza Tomasza Latochy za przekazanie środków finansowych na sfinalizowanie zakupu. Miejmy nadzieję, że pandemia odpuści na dobre i od września będziemy mogli zapraszać gości na różne uroczystości – wtedy wszyscy przekonają się, że zakup tego nagłośnienia to był świetny ruch!

Andrzej Tadeusz Bonawentura
Kościuszko herbu Roch III

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Mokrzyska ul. Wiślana 47, 32-800 Brzesko

tel. / fax 14 68 68 444
e -mail: szkola.mokrzyska@brzesko.pl
http://spmokrzyska.pl/

Andrzej Tadeusz Bonawentura
Kościuszko herbu Roch III